logo

+34 938673923

escola@avetroig.com

C/ Bruc, 4

Sant Celoni

Dilluns a divendres

08:30 h -13:00 h 15:00 h - 17:30 h

logo

123 456 789

escola@avetroig.com

C/ Bruc, 4

Sant Celoni

07:30 - 19:00

Matins: 08:30 h -13:00 h Tardes: 15:00 h - 17:30 h

Equip humà

Una gran família

Moltissimes felicitats!!!...sou una gran família i us portarem sempre al cor!!!

Miguel Sánchez

2016-03-14T15:19:08+00:00

Miguel Sánchez

Moltissimes felicitats!!!…sou una gran família i us portarem sempre al cor!!!

Estem encantats amb l’Escola

Estem encantats amb l'Escola. El més important és veure a la nostra filla anar cada dia contenta!
Felicitats per la vostra feina!

Laura Garcia

2016-03-14T15:19:18+00:00

Laura Garcia

Estem encantats amb l’Escola. El més important és veure a la nostra filla anar cada dia contenta! Felicitats per la vostra feina!

Escola familiar

Escola familiar, de valors i amb professorat vocacional.

Xavier Ortuzar Crespo

2018-02-14T14:42:25+00:00

Xavier Ortuzar Crespo

Escola familiar, de valors i amb professorat vocacional.

Equip Directiu

L’Equip Directiu treballa per fer front als reptes d’avui i del futur….

Montse Boter
Directora
mboter@avetroig.com
Andrea Cases
Educació Infantil - Cap d'Estudis i tutora de P5
acases@avetroig.com
Eva Alemany
Educació Primària - Cap d'Estudis i tutora de 1r
ealemany@avetroig.com
Lurdes de Tomás
Cap d'Estudis d'Educació Secundària
ltomas@avetroig.com
Ignacio Azcárate
Titular
iazcarate@avetroig.com
Begoña Azcárate
Titular
bazcarate@avetroig.com

Equip pedagògic

El seguiment personalitzat i el contacte directe amb les famílies són el nostre primer objectiu…

Andrea Cases
Educació Infantil - Cap d'Estudis i tutora de P5
acases@avetroig.com
Àngel Oliva
ESO - Ciències
aoliva@avetroig.com
Anna Riera
Educació Primària - tutora de 6è
ariera@avetroig.com
Anna Tarridas
Educació Primària - tutora de 3r
atarridas@avetroig.com
Belén Rubiella
Educació Infantil i Primària - Educació Física
brubiella@avetroig.com
Carme Gas
Educació Primària - Biblioteca
cgas@avetroig.com
Elisenda Navarro
Educació Infantil i Primària - Music and ICT
enavarro@avetroig.com
Enric Costa
ESO - Educació Física
ecosta@avetroig.com
Eva Alemany
Educació Primària - Cap d'Estudis i tutora de 1r
ealemany@avetroig.com
Guillem Relats
ESO - Ciències-ICT i tutor de 1r
grelats@avetroig.com
Imma Blanché
Educació Especial (Infantil-Primària-ESO)
iblanche@avetroig.com
Imma Ripoll
Educació Primària - tutora de 4t
iripoll@avetroig.com
Jesús González
Educació Infantil i Primària - English
jgonzalez@avetroig.com
Judith Godoy
Educació Primària - tutora de 3r
jgodoy@avetroig.com
Lluís Romero
ESO - Llengües i tutor de 3r
lromero@avetroig.com
Lurdes de Tomás
Cap d'Estudis d'Educació Secundària
ltomas@avetroig.com
Maite Ladero
ESO - Tecnologia-EviP i tutora de 4t
mladero@avetroig.com
Marisol Torrà
ESO - Llengües i tutora de 2n
mtorra@avetroig.com
Marta Franch
Mestra d'Educació Infantil
mfranch@avetroig.com
Marta Raya
Educació Infantil - Especialista
mraya@avetroig.com
Mercè Molero
Educació Infantil - tutora de P3
mmolero@avetroig.com
Miquel Berrocal
Educació Primària - tutor de 4t
mberrocal@avetroig.com
Montse Boter
Directora
mboter@avetroig.com
Montse Illa
Educació Infantil - tutora de P4
milla@avetroig.com
Núria Lleonart
Educació Infantil, Primària i ESO - Psicòloga
nlleonart@avetroig.com
Núria Roura
Educació Primària - tutora de 2n
nroura@avetroig.com
Rosa Aceña
Educació Primària - tutora de 5è
racena@avetroig.com
Hèctor Andreu
Educació Infantil i Primària - Educació Física
handreu@avetroig.com

Personal d'Administració i Serveis

Elisabet Fontanet
PAS - Personal de neteja
efontanet@avetroig.com
Maite Garcia
PAS - Cap de cuina
menjador@avetroig.com
Nora López
PAS - Monitora de menjador
nlopez@avetroig.com
Nuria Pérez
PAS - Administració Secretaria
escola@avetroig.com
Helena Valero
PAS - Ajudant de cuina i monitora de menjador
hvalero@avetroig.com
Paqui Villegas
PAS - Personal de neteja
fvillegas@avetroig.com