logo

+34 938673923

escola@avetroig.com

C/ Bruc, 4

Sant Celoni

Horari d'atenció d'estiu:

Matí: 09:00h-13:00h Tarda: Tancat

logo

+34 938673923

escola@avetroig.com

C/ Bruc, 4

Sant Celoni

Horari d'estiu Matí: 09:00 h -13:00 h Tarda: Tancat

Teachers

Nuria Pérez
Administrativa
escola@avetroig.com
Paqui Villegas
PAS - Personal de neteja
fvillegas@avetroig.com
Helena Valero
PAS - Ajudant de cuina i monitora de menjador
hvalero@avetroig.com
Marta Raya
Educació Infantil - Especialista
mraya@avetroig.com
Maite Garcia
PAS - Cap de cuina
menjador@avetroig.com
Elisabet Fontanet
PAS - Personal de neteja
efontanet@avetroig.com
Marisol Torrà
ESO - Llengües
mtorra@avetroig.com
Anna Tarridas
Educació Primària - tutora de 3r
atarridas@avetroig.com
Belén Rubiella
Educació Infantil i Primària - Educació Física
brubiella@avetroig.com
Núria Roura
Educació Primària - tutora de 1r
nroura@avetroig.com
WhatsApp Contacta'ns